Bardzo Skomplikowany Zegarek Jacques Master Series

Ten przyciągający wzrok zegarek łączy trzy główne komplikacje: repeater minutowy, latający tourbillon i kalendarz zodiaku. Koperta tego zegarka Grand Series Grand Traditional Complication (MasterGrandeTraditionGrandeComplication) wykonana jest z białego złota, będzie ograniczona do 8 sztuk i będzie wyposażona w unikalny mechanizm (mechanizm JLC945 zadebiutował w 2010 roku). Zestaw z diamentami (294 diamentów o łącznej wartości około 19,8 karata). Będzie debiutować na WATCHES & WONDERS w Hongkongu od 30 września do 2 października 2014 r.

Tarcza tego zegarka przedstawia piękną mapę gwiazd półkuli północnej. Słońce na krawędzi tarczy wykonuje pełny obrót co 24 godziny, aby wskazać czas 24 godzin. Znaki zodiaku są wyświetlane w dowolnym momencie. Lokalizacja), ramka pokazuje dzień i miesiąc.

Latający tourbillon, który porusza się z równą prędkością w ultralekkiej tytanowej ramie i jest wyposażony w zaawansowaną technologię, składa się z 73 części o średnicy 12,42 mm i grubości tylko 3,85 mm, co zapewnia dokładność zegarka. Z tyłu szafirowego szkiełka można zobaczyć wykwintne szczegóły tego ruchu.

Ponadto zegarek jest wyposażony w minutowy repeater, a dwa kryształowe gongi są przymocowane do szafirowego kryształu. W połączeniu z młotem balansowym „trébuchet”, po prostu delikatnie przesuwając rączkę czasomierza, zegarek wyda wyraźny, pełny dźwięk muzyczny. Korona jest ozdobiona wykwintnymi diamentami o szlifie bagietki; dwa rzędy diamentów o szlifie bagietki rozciągają się na lewą i prawą stronę korony oraz nad występami, doskonale uosabiając wypukłą powierzchnię etui.

Obejrzyj parametry:

Koperta: średnica 46,7 mm, grubość 15,92 mm, wykonana z białego złota, wysadzana 294 diamentami o łącznej masie około 19,8 karata.

Tarcza: Tarcza awenturynu jest ozdobiona jasnymi diamentami, dwoma rzędami szafirowych szlifów, a zewnętrzna krawędź tarczy ozdobiona jest lakierem.

Funkcje: wyświetlanie godziny i minut, tourbillon latający na orbicie, mapa gwiazd półkuli północnej, repeater minut, wyświetlanie miesiąca i tygodnia, znak zodiaku, wskazanie 24-godzinne.

Mechanizm: ruch mechaniczny uzwojenia ręcznego JLC945, ręcznie montowany i modyfikowany, częstotliwość ruchu wynosi 4 Hz, może zapewnić około 48 godzin rezerwy mocy, składa się z 527 części, zawiera 49 klejnotów, grubość 12,62 mm, wychwyt krzemu. (Watch / Picture Watch House Xiao Sen)