Earl I Wystawa Specjalna „crazy Dali” Wystawy Graniczne Gwiazdy Lśniące Pielgrzymki Podziwiające Złoty Wiek Dali D ’or (Oficjalna Dynamika Strony Internetowej Z 13 Lipca)

W tajemniczej atmosferze „Czarnego piątku” hrabia szwajcarskiego zegarmistrzostwa i jubiler zaprosili VIP, znane gwiazdy filmowe i gwiazdy do wzięcia udziału w „Wystawie specjalnej Crazy Dali-Surrealist Masters”, aby doświadczyć tego legendarnego surrealizmu Dzika wyobraźnia i kreatywność artysty.

   Wystawa tego surrealistycznego mistrza odbyła się w Mauzoleum Czang Kaj-szeka w Tajpej. Piaget zarezerwował całe miejsce na wieczór VIP 13 lipca, zapraszając najlepszych gości marki do przyłączenia się. Cicha Sala Pamięci Chiang Kai-shek zamieniła się w błękitne przyjęcie pełne magicznej atmosfery w nocy, w towarzystwie lekkiego jazzu i ulicznych wykonawców. Pokaż i szampan. Wśród gości, którzy wzięli udział w wieczorze byli: Wen Shenghao, Wang Yangming, Xie Xinying, June, supermodelka Kaiwu Chen Tingni, Li Xiaohan, Wu Chenghan, Russell, Hong Lihua, fotograf mody Huang Tianren i ekspert mody Wen Xiaohong.

   Piaget współpracował z „Specjalną wystawą Crazy Dali-Surrealist Masters” i odegrał ważną rolę w wystawie. Większość wystaw Dali skupia się na jego obrazach i rzeźbach, tym razem marka specjalnie przywiozła 5 sztuk serii Dali d’Or wyprodukowanych we współpracy z Dali na początku lat 70. ze Szwajcarii drogą powietrzną, aby poskładać przedstawienie Dali. Pełny obraz talentu artystycznego.

   Tajemniczy zegarek ze złotymi monetami, spinkami do mankietów, wisiorkami, spinaczami do banknotów i brelokami został stworzony ze słynnych złotych monet Dali, tworząc główny korpus dzieła. Odważna i szczegółowa interpretacja Piaget nadała mu duchowy wygląd. Dali i Piaget połączyli mocne strony obu stron z Osobliwości, tworząc luksusowe dzieła sztuki. Wśród nich najbardziej tajemniczy zegarek z serii Dali d ’Or to tajemniczy zegarek ze złotą monetą. Oprócz grawerowania 24-karatowego złota jest również wyposażony w bardzo cienki ręczny mechanizm mechaniczny 9P firmy Piaget.