Flan Muller Giga Tourbillon Luksusowy Zegarek Show Świeci W Domu Towarowym Shenzhen Xiwu

21 kwietnia 2012 r. Franck Muller, wysokiej klasy marka zegarków w Genewie w Szwajcarii, połączył ręce z domem towarowym Seibu w Shenzhen i Shenzhen Texunjia, aby zorganizować imprezę GIGA tourbillon z okazji luksusowego zegarka. Na tej wystawie zaprezentowanych zostanie ponad 30 sztuk najlepszych zegarków o łącznej wartości prawie 30 milionów juanów. Marka ma nadzieję, że przy tej okazji stworzy luksusowe wydarzenie wizualne dla miłośników niezwykłych kolekcji zegarków w Shenzhen.
Największy tourbillon na zegarku (po lewej) GIGA Tourbillon w czerwonym złocie 2,38 miliona (w środku) GIGA Tourbillon w kolorze pełnego białego diamentu 2,8 miliona (w prawym dolnym rogu) Ruch GIGA Tourbillon

   Zegarki na tej wystawie obejmują największy tourbillon na zegarku – GIGA Tourbillon o wartości 2,8 miliona juanów; złożony zegarek funkcji Crazy Hours, Secret Hours, Take Your Time itp.; Seria biżuterii i zegarków Double Mystery and Long Island zabłyśnie jedna po drugiej, zostaną wyświetlone wszystkie wspaniałe skarby pokazujące esencję marki, a wykwintna i wyrafinowana technologia produkcji sprawi, że goście i media na scenie poczują się przyjemnie i zaskoczeni. .
Chen Shirong, dyrektor generalny Franck Muller China
   Ding Qi, dyrektor zarządzająca Shenzhen Special Free Lucky Watch Co., Ltd. oraz Chen Shirong, dyrektor generalny Franck Muller China General Agent Europe Square Group, przybyli na miejsce, aby podzielić się wrażeniami z oglądania z gościnnymi mediami. Podczas elegancko docenianej recepcji eleganckie modele pokazały wyjątkową osobowość marki i kreatywny temperament artystyczny mistrza, pokazując jego łagodny i luksusowy temperament. Znakomity i innowacyjny design każdego zegarka, w połączeniu ze złożonymi funkcjami i niezwykłą jakością, sprawił, że goście prezentowali się niesamowicie, a wszyscy byli pod wrażeniem wyjątkowego uroku Francka Mullera. Wszyscy goście mieli eleganckie i spokojne popołudnie.
Chen Shirong, dyrektor generalny Franck Muller China, European Square Group oraz Ding Qi, dyrektor zarządzający Shenzhen Special Free Lucky Watch Co., Ltd

   Chen Shirong, dyrektor generalny grupy Europa, powiedział, że dom towarowy Shenzhen Seibu zgromadził międzynarodowe marki pierwszej linii i jest to pałac handlowy o najwyższej jakości, który uosabia życie miasta w wysokiej jakości. Mam nadzieję, że to wydarzenie zyska uznanie kolekcjonerów zegarków o wyjątkowych oczach i doskonałym smaku I zaufaj.
Pokazane stylowe modele męskie (po lewej) Szkielet Tourbillon Szkielet Tourbillon (po prawej) Automatyczny zegarek Cintrees Curvex z pełnym diamentem
Piękny i elegancki wyświetlacz modelki (po lewej) Zegarek z serii Infinity (po prawej) Zegarek z czterema sezonami Double Mystery

   FRANCK MULLER, który od zawsze koncentruje się na innowacjach i technologii zegarmistrzowskiej na najwyższym poziomie, wprowadza na rynek największy tourbillon w zegarku – GIGA Tourbillon, z dziewięciodniowym magazynowaniem energii kinetycznej oraz tourbillon o średnicy do 20 mm, po raz kolejny podkreślając jego założenia Mistrzowskie kunsztowne zegarmistrzostwo Francka Mullera. Inne flagowe serie produktów tej marki mają różne style, co przyciąga częstych gości. Szalone godziny z niewłaściwie wyświetlanym czasem i funkcją godzin latających – Stwórz szalony odczyt godzin i precyzyjną konfigurację godzin latających z szaloną wyobraźnią, z konotacją i kreatywnością techniczną. Seria tajemniczych godzin Secret Hours, wskazówki godzin i minut zawsze pozostają na pozycji godziny 12, a czas będzie wyświetlany tylko po naciśnięciu przycisku na pozycji godziny 9; po zwolnieniu przycisku wskazówki godzin i minut powrócą Powrót do godziny 12. Tajemnicza i wspaniała seria Double Mystery wykorzystuje dwa opatentowane okrągłe pokrętła do wyświetlania funkcji godziny i minut, przynosząc wizualny przełom. Seria Long Island, która reprezentuje najwyższy wyraz estetyki w stylu Art Deco, ma prostokątną i lekko zakrzywioną obudowę oraz cyfrową tarczę w stylu Art Deco, dzięki czemu zegarek dopasowuje się do krzywizny nadgarstka.
Piękny i elegancki zegarek z modelką i zegarek z serii Infinity
VIP-y na scenie były zainteresowane zaakceptowaniem zegarka do przymierzenia

   Tygodniowy Franck Muller „GIGA Tourbillon Luxury Watch Show” również rozpoczął się w sklepie Frank Muller w domu towarowym Seibu w dniach 22-29 kwietnia 2012 r. Marka ma nadzieję wykorzystać tę okazję, aby stworzyć wspaniałe klasyczne i kreatywne luksusowe wydarzenie wizualne dla kolekcjonerów zegarków Shenzhen o niezwykłym smaku.

Franck Muller GIGA Luxury Watch Show
Adres: sklep 1028, pierwsze piętro, dom towarowy Seibu, New City Plaza, 1095 Shennan Middle Road, Shenzhen
Data: 22-29 kwietnia
Czas: 10:00 – 22:00
Zapytania: (0755) 2594 4368
Szlachetna i elegancka scena uznawania luksusowych zegarków Franck Muller GIGA tourbillon
Niski klucz luksusowy Shenzhen Darmowy prezent Xiyun Jia Seibu Dom towarowy-Frank Mueller

Franck Muller Mistrz komplikacji
   Od czasu założenia marki w 1991 roku, zegarmistrz Franck Muller stworzył wiele niesamowitych zegarków na najwyższym poziomie w ciągu zaledwie 20 lat, w zakresie rozwoju i ilości komplikacji zegarków, a także wielu światowych patentów Wynalazek zegarka jest jeszcze bardziej arogancki, tworząc niezliczoną liczbę jeden. To niesamowite osiągnięcie sprawia, że ​​jest uznanym mistrzem komplikacji w zegarmistrzowskim. Aby pogodzić się z estetyką zegarków, Frank Muller wprowadził nawet klasyczną obudowę typu baryłkę, a także charakterystyczną cyfrową skalę czasową w stylu artystycznym, która stała się legendarnym klasykiem we współczesnym zegarmistrzostwie.