Hołd Dla Minerva Montblanc Seria 1858 Jednoprzyciskowy Zielony Chronograf

Tegoroczny jednoprzyciskowy chronograf z serii 1858 (model: 117834) wprowadzony w tym roku przez Montblanc wykorzystuje najbardziej poszukiwaną zieleń w ostatnich latach jako główny kolor zegarka. Z wyglądem retro z 1858 r. Ma nieoczekiwany efekt. Z limitowaną edycją 100 sztuk, ten zegarek jest zaskakująco popularny.

   Ten zegarek jest hołdem dla fabryki Minerva, która specjalnie opracowała mechanizm chronografu z jednym przyciskiem 13.20 w 1920 roku.

   Klasyczny design antycznego chronografu Minerva jest odwzorowany w kopercie ze stali nierdzewnej 40 mm, a retro zielona tarcza podkreśla ten retro smak dzięki beżowemu sznurkowi z warsztatu skórzanego Montblanc Pelletteria we Florencji we Włoszech Zielony pasek ze skóry aligatora jest niezapomniany.

   Zegarek wykorzystuje kopułowy szafirowy kryształ, który jest podobny do innych klasycznych zegarków Minerva. Mała tarcza sekundowa tego zegarka jest osadzona w pozycji dziewiątej zegarka, a 30-minutowy licznik znajduje się w pozycji trzeciej godziny tarczy. Skala minutowa typu szynowego otacza obwód tarczy. Łukowate dłonie w kształcie katedry zostały przeprojektowane i pokryte Super-LumiNova®, świecącymi cyframi arabskimi i klasycznym stylem marki Montblanc.

   Jednoprzyciskowy przycisk pomiaru czasu umieszczony nad koroną kończy uruchamianie, zatrzymywanie i resetowanie jednym dotknięciem.

   Przez szafirowe szkiełko z tyłu wyraźnie widać mechaniczne piękno chronografu z jednym przyciskiem MB M13.21 firmy Montblanc. Ten ręcznie robiony, wysokiej jakości samodzielny ruch Montblanc ma duże koło wyważające z 18 śrubami, które pracuje z tradycyjną częstotliwością drgań 18 000 razy na godzinę. Jest wyposażone w koła kolumnowe, poziome sprzęgło tarczowe i konstrukcję, która była poufna w 1912 roku Kultowy mostek rozrządu w kształcie litery „V”. Podobnie jak inne ruchy Minervy, jedna z części ruchu jest ukształtowana w kształcie małej strzały podpisu Minerwy, aby upamiętnić długą i chwalebną tradycję zegarmistrzowską Minerva Watch Factory.

   Beżowy sznurkowy skórzany pasek ze skóry krokodyla z warsztatu skórzanego Montblanc Pelletteria we Florencji we Włoszech, z klamrą ze stali nierdzewnej.

Podsumowując: ten zegarek kosztuje 28 000 franków szwajcarskich i jest ograniczony do 100 sztuk. Mimo że limit Chin jest ograniczony, potężni chińscy nabywcy od dawna szukali świata i go zamawiali. Zegarki Minerva zawsze były poszukiwanym przedmiotem w chronografach. Dzisiaj, jako fabryka ruchów Montblanc, Montblanc pomógł również Montblanc opracować ruchy wysokiej jakości. Zegarki Montblanc polegają również na ruchach Minerva w produkcji zegarków wysokiej klasy. Stół jest imponujący.