Kontynuując Tradycję Innowacji Hamilton 2015 Podsumowanie Trzech Nowych Ruchów

Od momentu założenia w 1892 r. Hamilton jest zdecydowanym innowatorem ruchów w swojej długiej historii marki i wiodącym twórcą mechanizmów mechanicznych w złotym wieku amerykańskiego przemysłu zegarmistrzowskiego. Oprócz ciągłej optymalizacji dokładności ruchów zegarków na kolei, Hamilton wprowadził również pierwszy rdzeń silnika (kultowa Ventura). Kontynuując tę ​​tradycję innowacji, Hamilton wydał w tym roku trzy nowe mechanizmy, w tym dwa mechaniczne i mechanizm kwarcowy.
Automatyczny ruch H-10-S
   W zależności od stanu uzwojenia sprężyny głównej (metalowej cewki, która magazynuje i przekazuje energię do ruchu), rezerwa mocy to czas, w którym zegarek może działać. Rezerwa mocy z ostatnich 38–48 godzin była limitem, który wystarcza, aby zaspokoić potrzeby większości ludzi. Ostatnio badania i rozwój w branży koncentrują się na poprawie rezerwy mocy modeli specjalnych. Jeśli zostanie zapewnione, że zostanie zdjęty o piątej po południu w piątek i noszony o 7 rano w poniedziałek, zegarek może nadal normalnie funkcjonować, wówczas musi mieć co najmniej 62 godziny rezerwy mocy.
   Hamilton zaspokoił tę potrzebę – wydany w tym roku zegarek Railroad Skeleton jest wyposażony w nowy automatyczny mechanizm H-10-S i ma rezerwę mocy do 80 godzin. Użytkownik może podziwiać wykwintne genewskie wykończenie tego ruchu, który ma również na celu wybranie pustego zegarka jako pierwszego pokazu H-10-S.
Zegarek szkieletowy Hamilton Railroad

   Zdaniem Hamiltona kontrolowanie mechanizmu kontroli prędkości wychodzenia może nie tylko podwoić dynamiczną pojemność przechowywania, ale także zoptymalizować dokładność i niezawodność zegarka. 80-godzinna rezerwa mocy zapewnia wiele udogodnień, dlatego można przewidzieć, że ruch ten zostanie zastosowany w większej liczbie modeli w przyszłości.
Hamilton Khaki Navy Pioneer Small Second

Automatyczny ruch H-32
   H-32 w Khaki Navy Pioneer Small Second to druga część wydana przez Hamilton w tym roku. Zegarek inspirowany jest morskim zegarem astronomicznym marki z lat 40. XX wieku, który jest prosty, przejrzysty i elegancki. Automatyczny ruch H-32 jest wyposażony w szkieletowy wirnik i jest starannie ozdobiony wzorem ślimaka. H-32 ma te same specyfikacje co H-10-S i może zapewnić rezerwę mocy wynoszącą 38 godzin.
Hamilton Kahki Chrono Worldtimer

Mechanizm kwarcowy H-41
   Hamilton opracował ruch czasowy na świecie, który doskonale zaspokaja potrzeby współczesnych podróżników oraz zegarek Kahki Chrono Worldtimer wyposażony w ten ruch. Zegarek ma złożoną funkcjonalność, ale jest łatwy w obsłudze. Dzięki wygodnemu popychaczowi o godzinie 10 możesz z łatwością przełączać funkcje chronografu i czasu na świecie.
   Dla pilotów pojęcie „minut” ma znacznie większe znaczenie niż pojęcie „godzin”. Aby podkreślić znaczenie tego przedziału czasu, nowy zegarek Kahki Chrono Worldtimer ma czytelny centralny chronograf „12 minut”.

Hamilton Brand Image Ambasador Nicolas Ivanoff
   Ten zegarek został zaprojektowany i zaprojektowany przez Hamiltona i słynnego pilota akrobacyjnego Nicolasa Ivanoffa, ma 24-strefowy wyświetlacz strefowy oraz automatyczną regulację czasu letniego i jest oparty na skoordynowanym czasie uniwersalnym (UTC). Rzeczywiste potrzeby pilota.
   Dzięki najnowszym osiągnięciom w zakresie mechanizmów i zegarków Hamilton po raz kolejny potwierdził swoją reputację jako innowatora.