L.U.C 1937 Classic Składa Hołd Dziedzictwu Zegarmistrzowskiego Choparda

2010 to 150. rocznica powstania Choparda. Z tego powodu marka celowo wprowadziła limitowany zegarek L.U.C 1937, aby oddać hołd dziedzictwu marki w branży mechanicznego zegarmistrzostwa. Dziś Chopard wypuścił na rynek nowy model 18-karatowego różowego złota ze srebrną satynową tarczą, który nawiązuje do eleganckiego i ponadczasowego dziedzictwa Choparda i jest wyposażony w domowy ruch L.U.C 01.01-L (L.U.C 1.010).
   Chopard został założony w 1860 roku, a odsłonięcie legendy jest zawsze decydującym momentem. Kolejnym kluczowym punktem rozwoju Choparda był rok 1937. W tym roku Paul-André Chopard, wnuk założyciela i założyciela Louis-Ulysse, postanowił odejść z miejsca narodzin marki Jura. Valley, kieruj się do Genewy na rozwój. To właśnie w Genewie Chopard odniósł szereg sukcesów i zasłynął w branży. W 2010 roku, z okazji 150. rocznicy powstania marki, Chopard po raz pierwszy złożył hołd temu historycznemu momentowi i wprowadził na rynek pamiątkowy zegarek L.U.C 1937 Twist o czystej i prostej linii pasujący do wyjątkowej technologii zegarmistrzowskiej marki. Później seria wprowadziła nową stal nierdzewną, pod serią „Classic”, koronę zegarka o godzinie 3.

Ponadczasowa klasyka
   Dziś L.U.C. 1937 Classic powraca, pokazując swoją szlachetność w 18-karatowej kopercie w kolorze różowego złota o średnicy 42 mm. Zegarek jest połączony z różowozłotym lub krokodylowym skórzanym paskiem, srebrną jedwabną satynową tarczą z sunburstem i kultowymi dłońmi Crown Prince z serii L.U.C. Nowe dzieło delikatnie interpretuje klasyczny wygląd i indywidualne szczegóły serii. Korona o godzinie 3 ma dobrą szczelność i wodoodporność 100 metrów.

Ruch L.U.C 01.01-L (L.U.C 1.010): precyzyjny ruch, niezawodne działanie
   Zegarek L.U.C 1937 Classic jest wyposażony w mechanizm L.U.C 01.01-L (L.U.C 1.010). Pasmo drgań 28 800 razy na godzinę porusza zegarek energicznie. Ten samoczynny mechanizm mechaniczny jest certyfikowany przez Szwajcarskie Oficjalne Obserwatorium (COSC) i ma rezerwę mocy 60 godzin. Struktura ruchu skupia się na niezwykłej niezawodności, z centralnym wyświetlaczem godzin, minut i sekund, pozycjami godziny 6 i funkcjami wyświetlania daty. Ponadto funkcja stop-sekund zapewnia wygodę i dokładność regulacji czasu. Ten ruch, znany z precyzyjnego pomiaru czasu i niezawodności, jest kamieniem milowym w historii rozwoju ruchu L.U.C. Jego sukces nie tylko zwiększył produkcję marki, ale także wykazał niezależność Choparda.
Zegarmistrz Chopard
   Jako marka rodzinna niezależność jest charakterystyczną marką Chopard. Produkcja zegarków L.U.C jest całkowicie zakończona w zakładach produkcyjnych Meyrin i Fleurier w ramach grupy. Projektowanie ruchów, projektowanie produktów gotowych, odlewanie złota, wytłaczanie i obróbka form, ruchy metalu i tworzenie pasków zegarków, tradycyjna dekoracja dłoni, obróbka powierzchni, polerowanie, montaż, uruchomienie i kontrola jakości. Chopard opanował wszystkie powyższe procesy zegarmistrzowskie, każda seria LUC Wszystkie zegarki muszą przejść przez te procesy, aby osiągnąć doskonałe zegarmistrzostwo należące do Choparda.

Mechanizm: automatyczny ruch mechaniczny: L.U.C 01.01-L (L.U.C 1.010)
Średnica całkowita: 28,80 mm
Grubość: 4,95 mm
Liczba klejnotów: 31
Częstotliwość wibracji: 28 800 razy / godzinę (4 Hz)
Rezerwa chodu: 60 godzin
Beczka
Oficjalna certyfikacja szwajcarskiego obserwatorium (COSC)
Most stołowy w Genewie

Tarcza i wskazówki: srebrna jedwabna tarcza satynowa, nadruk słoneczny
Wskazówki godzin, minut i sekund, pozłacane znaczniki godzin

Funkcja i wyświetlacz:
Centralne godziny, minuty i sekundy
Okno kalendarza o godzinie 6
Pasek i klamra:
Ręcznie szyty brązowy pasek ze skóry krokodyla podszyty skórą krokodyla koniakowego z klamrą w kolorze różowego złota lub 18-karatowym różowym paskiem ze składaną klamrą z 18-karatowego różu
Model: 161937-5001 – 18-karatowe różowe złoto z krokodylowym skórzanym paskiem
Model: 151937-5001-18K Różowe złoto z 18-karatowym różowym paskiem

Watch House 2013 Międzynarodowa wystawa zegarków w Bazylei Specjalna strona internetowa: