Modelka Oris Wang Liya Seksowny Interpretacyjny Zegarek Do Nurkowania

Caramel Ironwoman Wang Liya, przyznana licencja nurkowa

 W ekologii modelowanej z białą skórą Wang Liya, który przyciąga uwagę zdrowym karmelowym kolorem, został zaproszony do udziału w konferencji prasowej dotyczącej serii nurkowej ORIS, ubrany w „seksowny zegarek nurkowy ORIS Aquis”, seksowne bikini, reagujące na zegarek nurkowy ORIS. Przyciągający wzrok estetyczny styl doskonale odzwierciedla nowoczesny styl zegarmistrzowski, który dotrzymuje kroku czasom.

 Supermodelka Wang Liya prezentuje głębokościomierz ORIS Aquis

 Zegarek nurkowy ORIS Aquis do pomiaru głębokości w cenie 89 000 NT.

 Wang Liya, który niedawno zakochał się w sporcie, nie tylko ukończył sztafetę triathlonową, był zwycięzcą Dragon Boat, prowadził Girls Sports Festival NIKE 2013, ale także uzyskał licencję nurkową. Riya, o zdrowej cerze, wcale nie lubiła sportu. Nie spodziewała się, że pewnego dnia po tym, jak spróbuje, zafascynowała się sportem.

 Tym razem zostałem zaproszony do wykonania zegarka do nurkowania ORIS, a Liya, która lubi rozległy i głęboki ocean, była głęboko zafascynowana jego funkcjonalnością, ale dopiero wtedy uzyskała licencję dla nurków junior. Woda wchodzi na powierzchnię dłoni, aby zmierzyć głębokość wody. Po nałożeniu na nią czuję się bardziej komfortowo i profesjonalnie! Początkowo uwielbiałem sporty wodne, ale potem zafascynowałem się nurkowaniem w morzu. Dźwięk bąbelków i kolorowe życie morskie, ale podczas nurkowania jest dużo sprzętu do przygotowania, więc naprawdę wygodnie jest mieć zegarek do nurkowania z funkcją wielofunkcyjną, jak zegarek do nurkowania z pomiarem głębokości! ”

 Wang Liya powiedział również: „Chciałem po prostu znaleźć odpowiedni zegarek do nurkowania, kiedy właśnie nauczyłem się nurkować. Zegarek nurkowy ORIS Aquis, który nosiłem tym razem, jest nie tylko najprostszą zasadą pomiaru głębokości wody, ale jest również moim ulubionym. Model powierzchni, 46 mm pozornie zwięzły panel przedni, ma ukrytą pomysłowość kolorystyczną i funkcjonalną! ”

 Wang Liya, który właśnie uzyskał licencję nurkową, uwielbia najnowszy zegarek nurkowy ORIS!

 Zegarek nurkowy do pomiaru głębokości ORIS Aquis jest prezentowany w unikalnym wodoodpornym etui z certyfikatem oraz wymiennym stalowym paskiem i zestawem narzędzi. Jest również wyposażony w specjalne narzędzia czyszczące, dzięki czemu ambitni nurkowie mogą go wypróbować samodzielnie.