Oficjalna Longines Międzynarodowej Federacji Narciarskiej Gratuluje Trzem Najlepszym Narciarzom W Wyścigu Zjazdowym W Wengen

Longines ma zaszczyt uhonorować zegarek specjalną pieczęcią na Mistrzostwach Wengen Downhill Beat Feuz ze Szwajcarii; ambasador Longines elegancko wygrał drugie miejsce, Aksel z Norwegii • Aksel Lund Svindal i trzeci wicemistrz, Matthias Mayer z Austrii, w uznaniu za ich wybitne osiągnięcia.

   Longines jest oficjalnym partnerem Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS) i jest podekscytowany terminem wyścigu narciarskiego Lauberhorn w Wengen w ten weekend. Impreza ta jest uważana za najstarszą imprezę Pucharu Świata i jeden z najtrudniejszych wyścigów narciarskich, znana na całym świecie ze swojej wspaniałej trasy narciarskiej Hundschopf i przyciąga tysiące widzów każdego roku. Gracze kibicują.
   Zegarek wyznaczony na sezon 2017/2018 FIS Alpine World Cup (2017/2018 FIS Alpine World Cup) to zegarek Concas V.H.P. (Very High Precision). Symbolizuje nowy przełom w technologii kwarcowej – niezwykle precyzyjny, z zaawansowaną technologią, wygląd jest pełen dynamiki, a jednocześnie ucieleśnia wyjątkową elegancję marki.