Pamaqiangni Osiedlił Się W Klubie Siku Shanghai Sławny Sklep Z Zegarkami W Modelu Sklepu Otworzył Nową Sytuację

Jesienią października globalna platforma wymiany dóbr luksusowych – Siku Shanghai Club powitała specjalną partnerkę – szwajcarską markę Parmigiani. Jako autoryzowany sprzedawca detaliczny Parmigiani, Siku Shanghai Club otworzył sklep w sklepie, mając na celu dostarczenie ogromnym wysokiej klasy grupom konsumentów Siku najwyższej jakości zegarków i wyróżniających się usług.

 Od samego początku Parmigiani od zawsze kieruje się filozofią marki i od samego początku przywracał zabytkowe zegary i zegarki mechaniczne, a także stanowi najlepsze źródło inspiracji i pamięci dla zegarmistrzów. Parmigiani zawsze uczy się i unowocześnia wybitną kreatywność i kunszt, a następnie integruje nowe tworzenie zegarków, dzięki czemu Parmigiani jest wyjątkową marką zegarków o klasycznych tradycyjnych wartościach i innowacyjnej świadomości. Jestem szczególnie dumny z tego, że jako jedna z niewielu całkowicie niezależnych najlepszych marek zegarmistrzowskich w branży zegarkowej, od kół zębatych, spinki do włosów i widelców paletowych, po tarcze i etui, wszystkie części zegarków są wytwarzane przez nas samych. Mocno gwarantuje stabilny rozwój marki w przyszłości.

 Od czasu wejścia na chiński rynek Parmigiani zasłynął w gronie koneserów dzięki swojemu doskonałemu wykonaniu, złożonemu i pięknemu rzeźbieniu oraz niezwykłym ruchom. Zegarki Parmigiani wyświetlane i sprzedawane w klubie Temple Club Shanghai Club to nie tylko prosta i elegancka Tonda 1950 bez utraty stylu zegarmistrzowskiego, Bugatti Super Sport z oszałamiającym 90-stopniowym ruchem pionowym i więcej Duży kalendarzowy zegarek Toric Westminster Ringing łączy tourbillon, dzwonki Westminster, repeater minut i duży wyświetlacz kalendarza z trzema skomplikowanymi funkcjami. Parmigiani dokłada wszelkich starań, aby każdemu kolekcjonerowi zegarków i entuzjastom zapewnić wyjątkową niespodziankę, odkrywając i pielęgnując rezonans każdego, kto kocha zegarki.

 Obecnie Parmigiani ma około 300 punktów sprzedaży i 11 sklepów firmowych w 60 krajach na całym świecie. Sklep Siku Shanghai Club znajduje się przy dobrze prosperującej ulicy Nanjing West Road i podwoił przestrzeń, w której klienci mogą zostać wyróżnieni podczas zakupów lub konsultacji. W całej witrynie sklepowej dominują spokojne i proste odcienie, którym towarzyszą wyselekcjonowane meble, i kontynuuje niezmienny, luksusowy temperament marki. W Siku Shanghai Clubhouse każdy gość może skosztować żmudnego wysiłku i oryginalności każdego zegarka Parmigiani. Parmigiani przywiązuje również dużą wagę do obsługi i wyświetla w sklepie wiele serii zegarków, ma na celu szczegółowe zarysowanie zakresu i głębokości prac zegarkowych, a także ma najnowsze katalogi produktów, książki i czasopisma tej marki, aby służyć klientom we wszystkich kierunkach. Prezentacja profesjonalnego stylu zegarmistrzowskiego Parmigiani.

 Od momentu założenia w 2008 r. Siku zgromadził prawie sto najlepszych międzynarodowych marek i zawsze był zaangażowany w tworzenie „kompleksowej” profesjonalnej platformy dystrybucyjnej i serwisowej dla globalnego rynku luksusowego, otworzył 3 kluby magazynowe w Pekinie, Szanghaju i Chengdu. , O łącznej powierzchni 4500 metrów kwadratowych. Platforma e-commerce Siku (www.secoo.com) odnotowała gwałtowny wzrost wolumenu transakcji w ciągu zaledwie dwóch lat, z udziałem ponad 600 000 członków, stając się ważną siłą napędową przyszłego rozwoju biznesu. Ponadto, Siku założyło największą w Azji fabrykę konserwacji dóbr luksusowych, aby zapewnić konserwację, wycenę i inne usługi techniczne oraz szkolenia w zakresie umiejętności związanych z dobrami luksusowymi. Niezależnie od tego, czy jest to centrum handlowe online, czy klub offline, w tym usługi identyfikacji i konserwacji, Siku zintegrował różne zasoby za pośrednictwem dojrzałych kanałów, aby stworzyć luksusowy ekosystem w Chinach.

 Niezwykły urok Parmy Gianni stworzył wiele klasycznych legend, a współpraca między Siku i Parmą Gianni stworzyła zupełnie nowy model sklep-w-sklepie. Sklep klubowy Siku Shanghai nadal odziedziczy wyjątkowego ducha i filozofię marki, czekając na każdego wybitnego gościa.