Sztuka Konwergencji – Współpraca Transgraniczna Hublot I Bruce Lee Foundation

Styl króla doskonale orientuje się w fuzji Wschodu i Zachodu. Bruce Lee, legendarna supergwiazda kung fu, stał się legendą dzięki swojej unikalnej sztuce walki Jeet Kune Do. 2015 to 75. rocznica urodzin Bruce’a Lee. Aby uczcić to pokolenie mistrzów, Hublot i Fundacja Bruce Lee założona przez wdowę po Bruce Lee, Li Lindę i jej córkę, Li Xiangning, wydali wspólnie „Spirit of Big Bang Bruce Lee Limited Edition” Birthday Anniversary Watch ”i odbyła się aukcja, aby upamiętnić legendarne życie Bruce’a Lee.
   Podczas ceremonii inauguracji pan Ricardo Guadalupe, dyrektor generalny Hublot, otworzył mowę. Następnie panna Li Xiangning wyszła na scenę, aby złożyć hołd Hublotowi i wszystkim gościom, którzy wspierali Bruce’a Lee. Ponadto, jako lojalny zwolennik Bruce’a Lee, supergwiazda sztuk walki w Hongkongu Donnie Yen również pojawiła się na scenie, aby się nią podzielić. Powiedział, że jako pierwszy Chińczyk, który odniósł sukces za granicą, Bruce Lee przyniósł chińską kulturę na świat, a także stał się pomocą w rozwoju chińskich filmów. To wieczna legenda. Najbardziej szanowana jest jego inwestycja w sztuki walki Oprócz stworzenia Jeet Kune Do, założył także Muzeum Jeet Kune Do Kwon Do, poświęcone rozwojowi sztuk walki, które jest warte przyszłych pokoleń do nauki i dziedziczenia.

Znana gwiazda sztuk walki Zhen Zidan jest również lojalnym zwolennikiem Bruce’a Lee.

Hublot i Fundacja Bruce Lee wspólnie wydali charytatywną kolację na czas oglądania, podczas której dzieci ze sztuk walki nosiły kostiumy kung fu, aby zaprezentować sztuki walki.
   Pani Li Xiangning powiedziała: „Bardzo dziękuję za wprowadzenie limitowanej edycji zegarków na cześć 75. urodzin mojego ojca. Jestem również wdzięczna, że ​​duch mojego ojca inspirował tylu ludzi od tylu lat. Nie mogę się doczekać duchu walki i filozofii mojego ojca Kontynuuj ”.

   Zegarek Bruce Lee 75th Anniversary Watch, stworzony z okazji 75. urodzin Bruce’a Lee, pojawił się na konferencji prasowej. Ten limitowany zegarek nr 1 jest wystawiony na aukcji podczas kolacji charytatywnej, a cała kwota zostanie przekazana Fundacji Bruce’a Lee. Hublot interpretuje najbardziej wpływową, legendarną gwiazdę na świecie, wprowadzając koncepcję marki „Stać się numerem 1, wyjątkowym i innym”. Dzięki duszy Wielkiego Wybuchu i czystemu DNA marki Hublot składa hołd Bruce’owi Lee dzięki temu pamiątkowemu zegarkowi. Zaprojektowany przez Fundację Bruce’a Lee panel zawiera smoka zaprojektowanego przez Bruce’a Lee i wyrzeźbionego na biurku w domu. Wyposażony jest w mechanizm Hublot HUB4700, który ma częstotliwość 36 000 wibracji na godzinę. Składa się z 278 części i 31 klejnotów. Ma 50-godzinną rezerwę mocy. Szafirowe szkło kryształowe ma pod szkłem wyjątkową tarczę szkieletową.
   Spirit of Big Bang Bruce Lee Edycja limitowana 75. rocznica Bruce Lee. Czarna, piaskowana obudowa ceramiczna o średnicy 47,7 x 56,3 mm, szafirowe szkło antyrefleksyjne, wodoodporne do 100 metrów. Automatyczny ruch nawijania HUB4700, 50-godzinna rezerwa chodu, godziny, minuty, małe sekundy, wyświetlanie daty, chronograf. Mały skórzany pasek ze skóry naturalnej zszywany ręcznie, limitowany do 75 sztuk.
   Spirit of Big Bang Bruce Lee Edycja limitowana 75. rocznica Bruce Lee. Można go również zszyć za pomocą skórzanego paska ze skóry aligatora.