Wybrane Dwa Miejsca Trzy Polecane 60 000 Do 70 000 Dwóch Miejsc Zegarki

Zegarki w tych dwóch miejscach bardzo różnią się od zwykłych zegarków stylem i specyfikacjami technicznymi oraz mają bardziej ukierunkowane funkcje. Dla osób podróżujących służbowo, które często podróżują między tymi dwoma miejscami, często mogą się przydać i Podczas podróży możesz podać godzinę, kiedy jesteś w innym miejscu.
 Obecnie na rynku zegarków jest wiele dwukrotnych zegarków, a redaktor specjalnie wybrał trzy dwukrotne zegarki w cenie od 60 000 do 70 000 juanów, aby polecić je wszystkim.

Ateny Dual Time Małe sekundy 42 mm Seria 243-55-7 / 91

Obejrzyj serię: podwójna strefa czasowa
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Materiał paska: stal nierdzewna
Średnica koperty: 42 mm
Krajowa cena publiczna: 67500
Obejrzyj szczegóły: 60300
Szczegóły zegarka: zegarek z białą tarczą

Obejrzyj serię: Explorer
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał obudowy: stal nierdzewna 904L
Materiał paska: stal nierdzewna 904L
Średnica koperty: 42 mm
Krajowa cena publiczna: 64200
Obejrzyj szczegóły: rolex / 14162 /
Krótki przegląd zegarka: Zegarek Rolex Explorer II z serii 216570 wykorzystuje kopertę ostrygi ze stali nierdzewnej 904L, która jest bardziej odporna na korozję niż zwykłe koperty ze stali, ale nie jest odporna na zużycie. Ten zegarek jest również wyposażony w chromowaną funkcję świetlną na wskaźnikach dłoni i godzin, a także ma współosiowy pomarańczowy wskaźnik, a ten zegarek jest również 100 metrów wodoodporny, wystarczający, aby poradzić sobie z problemem wody podczas podróży przygodowej.

Podsumowanie: Ceny tych trzech zegarków wynoszą od 60 000 do 70 000 juanów, a każdy z nich ma swoją własną charakterystykę. Ateny są pierwszymi punktami odniesienia dla dwukrotnego zegarka i wiele wysiłku włożono w badania i rozwój w obu tych miejscach. Obie używają małych dłoni współosiowych, a także pomarańczowych, aby wskazać drugą strefę czasową: bez względu na to, czy jest to podróż służbowa, czy podróż i wypoczynek, prawdopodobnie jeden z trzech zegarków jest odpowiedni dla Ciebie.