Zenith Wprowadza Na Rynek El Primero Chronomaster 1969 Tour Auto Limited Watch

W ciągu ostatnich 25 lat TourAutoOptic2000 był świadkiem, jak zabytkowe samochody jeździły obok siebie przez podróż około 2000 kilometrów między Paryżem a Cannes. Od 18 do 24 kwietnia 240 graczy przetestuje swoją odwagę na zamkniętym torze. Tylko zabytkowe samochody, które brały udział w wydarzeniach historycznych w latach 1951–1973, mogą brać udział, a nadwozia i silnika nie można w żaden sposób modyfikować. Te wyjątkowe samochody zachowały wyjątkowe osiągi i niezmienny styl, od dziesięcioleci są obecne i stały się inspiracją dla nowego zegarka ZenP Elero ElimrimChronomaster 1969TourAuto.

   Podobnie jak samochód z podnoszoną pokrywą i najnowocześniejszym wyświetlaczem mechanicznym, nowy zegarek ElPrimeroChronomaster1969TourAuto ma słynną tarczę Zenith z okienkiem o godzinie 11, ukazującym urocze działanie automatycznego chronografu ElPrimero 4061. Ruch składa się z 282 części, wyposażonych w silikonową dźwignię i zintegrowaną konstrukcję kolumny kolumny. Posiada centralny wyświetlacz wskazujący godzinę i minuty, pomiar czasu i prędkości. Częstotliwość wynosi 36 000 razy na godzinę (5 Hz), a dokładność pomiaru czasu do Jedna dziesiąta sekundy, oficjalnie certyfikowana przez COSC i może zapewnić 50 godzin rezerwy mocy.

   Koperta ma średnicę 42 mm i jest matowo wykończona, wyposażona w smukłą polerowaną ramkę, zakrzywione szafirowe lustro, dziurawą koronę i dwa okrągłe guziki, wodoodporne do 100 metrów. Twarz jest łupkowo-szara z pionowymi niebieskimi, białymi i czerwonymi paskami. Ogólny wygląd jest dość sportowy. Powierzchnia tarczy otacza skalę tachymetru i jest ozdobiona sub-tarczą w kształcie ślimaka. Fasetowane wskazówki minut i minut są pokryte fluorescencyjną warstwą luminescencji, aby zapewnić doskonałą czytelność w każdych warunkach oświetleniowych. Na spodzie zegarka jest wygrawerowane logo wydarzenia TourAutoOptic2000, a wahadło jest starannie ozdobione falami genewskimi.

   Nowy zegarek Zenith ElPrimeroChronomaster1969TourAuto jest ograniczony do 500 sztuk, ma trójkolorowy pasek w paski z ozdobnej tkaniny i potrójnie składaną klamrę ze stali nierdzewnej. (Zdjęcie / tekst do obejrzenia w domu Xu Chaoyang)